Łowcy miodu

O pszczołach czy miodzie na moim blogu pisałem już kilkukrotnie. Jest to temat, który żywo mnie interesuje i cały czas staram się zdobywać wiedzę.

Dziś chciałbym was zachęcić do wsparcia ciekawej inicjatywy „Łowcy Miodu” w portalu crowdfundingowym PolakPotrafi.pl

Autorzy tworzą (moim zdaniem) bardzo ciekawy film, który wart jest wsparcia aby został zrealizowany. Potrzeba gotówki na opracowanie komputerowe zdjęć (min. korekcję barwną) opracowanie dźwięku, oraz zdjęcia lotnicze czy specjalistycznym sprzętem (Phantom)

Jeżeli chodzi o film to zapowiada się on naprawde ciekawie. Dowiemy się min. jak pszczoły radzą sobie w miastach (tak, tak. pszczoły i ule to nie tylko tereny wiejskie) takich jak Paryż czy Warszawa. Opowie o tym Kamil Baj, który postawił ule m.in. na terenie Służewskiego Domu Kultury.

Z wyprawy na którą wyruszyła aktorka Magdalena Popławska do Nepalu i Baszkirii dowiemy się wiele o bartnictwie od ludzi, którzy zajmują się tym od pokoleń.

Będzie można również poznać tajemnice pszczół z bliska, ponieważ w planach są ujęcia w dużym zbliżeniu i zwolnionym tempie pszczół pracujących w ulach czy barciach.

Zapraszam do obejrzenia zwiastuna filmu „Łowcy miodu” i wsparcie tego projektu choćby małą kwotą. Jest to produkcja, która warto aby powstała


Facebook : Łowcy Miodu.
Strona projektu Łowcy Miodu

Comments

comments